- Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6. - Úterý
4. 6. - Středa
5. 6. - Čtvrtek
6. 6. - Pátek
7. 6. - Sobota
8. 6. - Neděle
9. 6. - Pondělí
10. 6. - Úterý
11. 6. - Středa
12. 6.
Pátek 10.5.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Hitrádio desítka
14:001Charted
15:00Gamingmania
16:00Óčko hity
16:05O unlocked
16:30New Music Radar
17:00Top 4 Óčko chart
18:00Óčko hity
18:15ČEŠI, DO TOHO!
19:00Party ride
20:00O BLACK PARTY: Zrće Festival 2024
21:00Virtuální svět TV
22:00Óčko flirt
00:00Noční flirt
00:00Největší hity
06:00Oldschool
08:00Největší hity
10:00Jukebox ve čtyři
16:00Best of U2
17:0090’s hitparáda
18:00Největší hity
19:00Český mejdan s Impulsem
20:00Jukebox mejdan
21:00Největší hity
23:00Noční flirt
00:00Expres AM
06:00Expres OLDSCHOOL
11:00Expres PM
12:00Expres DANCE
21:00Expres NITE
23:00SLEEPIN’
00:00MORNIN’
07:00FRESH
11:00WORKIN’
12:00TRIPLESHOT
15:00WORKIN’
15:10CZECH SPOTIFY LIST
18:00CZ&SK
19:00JUMPIN’
20:00SLEEPIN’
01:00Revolution
00:30Restart
05:00Retromanie
08:00Replay 80’
09:00Replay 90’
10:00Refresh
11:00Republika
13:00Rekreace
14:30Repete
16:00Rentgen
17:00Retromanie
17:30Republika
18:00Reproduktor
19:30Retro party
20:00Revolution
01:30BACKSTAGE
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22ROCKNEWS
06:00FOREVER ROCK
06:02BACKSTAGE
09:00FOREVER ROCK
09:20ROCKNEWS
12:00FOREVER ROCK
12:02VÍKEND
20:00FOREVER ROCK
20:20ROCKNEWS
21:00FOREVER ROCK
21:02ROCKSPECIÁL
00:00ROCKNEWS
00:20FOREVER ROCK
00:22Floribama Shore II (26)
00:20K popukání XXXIV (11)
01:10K popukání XXXIV (12)
01:30K popukání XXXIV (13)
01:55K popukání XXXIV (14)
02:15K popukání XXXIV (15)
02:40K popukání XXXIV (16)
03:00MTV Breakfast Club
06:00MTV Top 20
08:30Náctileté maminky 2 X (6)
09:30Náctileté maminky 2 X (7)
10:10Náctileté maminky 2 X (8)
11:00Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu IX (3)
11:45Roztleskávačky Dallas Cowboys: Cesta do týmu IX (4)
12:30Catfish: Láska online VIII (8086)
13:15Catfish: Láska online VIII (8087)
13:55K popukání XIX (38)
14:40K popukání XXXII (40)
15:05K popukání XXXII (41)
15:30Pomoc! Mám tajný vztah! (4)
15:55Catfish: Láska online IV (26)
16:45Catfish: Láska online VIII (8029)
17:30Catfish: Láska online VIII (8004)
18:10Catfish: Láska online VI (5)
19:00Chyceni při činu: Nevěrní II (20)
19:45K popukání XXXIV (4)
20:30K popukání XXXIV (3)
20:55K popukání XXXIV (5)
21:15K popukání XXXIV (8)
21:40Celebrity Ex on the Beach III (5)
22:00Jersey Shore Family Vacation VII (4)
22:45Geordie Shore XVII (3)
23:35K popukání XXXIV (17)
01:05K popukání XXXIV (18)
01:30K popukání XXXIV (19)
01:55K popukání XXXIV (20)
02:15K popukání XXXIV (21)
02:40K popukání XXXIV (22)
03:00Ultimate Rap & RnB
00:00Eurovision Club Hits!
01:00100% Party Tunes!
02:30Big Weekend Tunes!
04:00100% Party Tunes!
07:00Reload! Club Classics
12:00Big Tunes!
13:00Ultimate Rap & RnB
17:00Club Caliente!
18:00Friday Club Feels
20:00Club Caliente!
01:00Reload! Club Classics
03:00Big Weekend Tunes!
04:00Fresh Out
01:00Non-Stop Hits
02:00Non-Stop Hits
07:00MTV Top 20
09:00Non-Stop Hits
10:00Fresh Out
15:00Totally 10s!
16:00Worldwide Hits!
18:00Loreen: My Eurovision Story
19:30MTV Top 20
20:00Totally 10s!
21:00Euro Boys! 50 Global Hits
22:00Today's Top Hits
01:00Non-Stop Hits
02:00David Guetta X Calvin Harris X...
00:00HD Hits!
01:30Gonzo With Jack Saunders
02:00MTV PUSH Presents: Armani White
03:00MTV Push Presents: Arrdee
03:20Mabel: I Want My MTV
03:45KSI: I Want My MTV
04:05HD Hits!
04:30Eat, Sleep, Dance, Repeat!
06:00MTV Rewind: 2022
07:00Euro Chart Of The 20s So Far...
08:00MTV Live Vault!
09:30Global Beats!
10:00Rock.Alt.Indie
11:00MTV PUSH Presents: Armani White
12:00MTV Push Presents: Arrdee
12:20Mabel: I Want My MTV
12:45KSI: I Want My MTV
13:05HD Hits!
13:30MTV Rewind: 2022
15:00Euro Chart Of The 20s So Far...
16:00MTV Live Vault!
17:30Global Beats!
18:00Rock.Alt.Indie
19:00Loreen: My Eurovision Story
20:00M?neskin: MTV Rocks Special
20:25MTV Push Presents: Sam Ryder
20:45MTV Push Presents: Mae Muller
21:05Fresh Out Live
21:30HD Hits!
21:35MTV Rewind: 2022
23:00Euro Chart Of The 20s So Far...
00:00MTV Live Vault!
01:30Rock.Alt.Indie
02:00MTV Blackpool Illuminations...
03:00World Stage: VMA 2022 Highlights
03:45HD Hits!
04:3090s Mixtape!
02:00Ultimate 90s Playlist!
05:00Girl Power Hour!
08:00Saved By The 90s!
09:00YO MTV! 90s Rap & R'n'B
12:00Alternative Nation!
15:0090s Mixtape!
16:00Top 50 Europop Hits Of The 90s!
19:00Ultimate 90s Playlist!
23:0090s Mixtape!
02:00Rap & R’n’B Jamz
05:00Non-Stop Y2Ks!
06:00Hits On Shuffle!
11:00Euro Dance Hits!
16:00Non-Stop Y2Ks!
17:00MTV Dancefloor Chart: 2003
22:00Hits Don’t Lie
23:00Top 40 Hip-Hop & R&B Jams!
00:00Get The Party Started!
03:00Totally 80s!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00Pump Up The 80s Party!
06:00Forever 80s
08:00MTV 80s At The Movies!
12:0080s Women Rock!
14:00I Want My MTV 80s!
15:00Non-Stop 80s Hits!
19:00Pump Up The 80s Party!
21:00Headbangers Ball!
23:001984 Wrapped!
00:00Non-Stop 80s Hits!
04:00MB Online A
00:00MB Hits
06:00MB Online A
09:00MB Online B
10:00MB Online A
11:00Casino Music
12:00MB Hits
14:00MB Online A
16:00MB Disco
20:00MB Online A
00:00DLXM Session: JC Stewart
00:00Hits Only
00:12Morning Show
05:00Make My Day
08:00Hot.now
13:00Hits Only
15:00Top 40
16:00Top 40
17:00Deluxe 2000
19:00Hits Only
22:00Dance Deluxe
23:00DJ Night Deluxe by Kontor records
01:00Hits Only
03:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00DJ Mixes premiere
05:00Morning Spin
06:00Morning Spin
07:00Morning Spin
08:00DJ Mixes premiere
09:00Artist Breakout
10:00Fresh Out The Box
11:00Ultra Mix
12:00DJ Mixes premiere
13:00Bounce & Fun
14:00Flow
15:00Ultra Mix
16:00DJ Mixes premiere
17:00Artist Breakout
18:00Ultra Mix
19:00Fresh Out The Box
20:00DJ Mixes premiere
21:00Totally Indie
22:00Rough Riff
23:00Ultra Mix
00:00DJ Mixes premiere
01:00Nite Sides
02:00Nite Sides
03:00Nite Sides
04:00Moonlight Melodies
00:00Dawn Chorus
06:00Simply Strings
10:00Tenors & Divas
11:00Hall of Fame
12:00Afternoon Overture
13:00Simply Strings
17:00Pure Piano
18:00Tenors & Divas
19:00International Day of Families
20:00Evening Encore
21:00Moonlight Melodies
00:00The Doobie Brothers
00:00Céline Dion
02:02Various Artists
02:44Lorde
03:00The Kills
03:55John Denver
04:43Ozzy Osbourne
06:03Limp Bizkit
07:37Grace Mitchell
08:38Robert Plant
09:09Tom Petty & The Heartbreakers
10:34lovelytheband
11:29Various Artists
11:49Lorde
12:00The Kills
12:55John Denver
13:43Kiss
15:03The Lumineers
16:5830 Seconds To Mars
17:53The Killers
19:23AJR
20:37Various Artists
20:56Gwen Stefani
21:02Alice In Chains - Alice in Chains
22:47The Chemical Brothers
00:00The 1975
01:53Various Artists
02:37Coldplay
03:00Coldplay
03:45Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
04:38A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/1
01:37A. Brendel hraje Liszta: Années de Pélerinage/2
02:27Rotterdamská filharmonie, L. Shani: Strauss, Mahler
03:17Symfonický orchestr Montreal, R. Payare: Ginastera, Villa-Lobos, Ravel
05:12Andrés Segovia v Los Olivos
07:10Festival Granada: P. Sáinz-Villegas, pocta Andrési Segoviovi
08:06Klavírní festival v Lille: Judith Jáuregui & Quatuor Gerhard
08:50Intermezzo
09:42Balet Companía Antonio Gades: Fuenteovejuna
10:00M. Argerich hraje Chopinův Klavírní koncert č.1
11:34M. J. Pires hraje Schuberta a Debussyho
12:21G. Verdi: Ernani v Opeře královny Sofie ve Valencii
13:30Intermezzo
15:39Jokers - Vincent Peirani, Federico Casagrande, Ziv Ravitz
16:30Festival Jazz ve Vienne: Yom & The Wonder Rabbis
17:16Cité de la musique: Thomas de Pourquery & Supersonic
18:15Berlínští filharmonikové, H. von Karajan: Beethovenova 9. symfonie
19:07Skotský komorní orchestr, L. Bringuier, A. Kantorow: Fauré, Connesson, Poulenc
20:30Jakub Józef Orlinski a Il Pomo d’Oro: Facce d'amore
22:02R. Strauss: Arabella v Teatro Real, Madrid
23:15Život, který miluji - pianista Menahem Pressler
02:08Izraelská filharmonie, L. Shani, P. Zukerman: Bruch, Ben-Haim, Čajkovskij
02:53Maison Nougaro: Géraldine Laurent Quartet
04:17Les Siécles, François-Xavier Roth: Stravinsky
00:01Verdi's Don Carlos at the Opéra Royal de Wallonie-Liége
02:00Berliner Philharmoniker, Kirill Petrenko: Europakonzert 2022
06:00Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony no 6 by Mahler
07:23InterMezzo
08:58Ponchielli: La Gioconda - Gran Teatre del Liceu
09:30InterMezzo
12:26Swan Lake by Angelin Preljocaj - Chaillot - Théâtre national de la Danse
13:00Raphaël Pichon and Pygmalion: Monteverdi's Vespro della Beata Vergine
14:50InterMezzo
16:48Czech Philharmonic, Jakub Hrůša, Daniil Trifonov: Scriabin, Suk
17:00The Czech Philharmonic and Manfred Honeck: Mozart, Beethoven
18:50InterMezzo
20:00Puccini's Manon Lescaut at the Gran Teatre del Liceu
21:00Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
00:00InterMezzo
01:49Daniel Barenboim moments musicaux at the Boulez Saal: Schumann
02:00Julia Lezhneva at the Bayreuth Baroque Opera Festival
02:40Bruno de Sá at the Bayreuth Baroque Opera festival
04:00Waldbühne 2003 - A Gershwin Night
00:17In the Organ's Stomach
02:08Mozart - Symphony No. 35
03:00Stingray Originals - Seljan Nasibli
03:20Mozart - Piano Sonata No. 5, KV 283
03:43De Falla - El sombrero de tres picos
04:00Bach - Partita for Violin No. 2
04:32Baroque choral music by Bach, Schütz et al.
05:05CMIM Voice 2022 - Final: Nils Wanderer
06:20Discovering Masterpieces – Beethoven No. 5
06:40Liszt - Due Poemi Sinfonici
07:07Classica Spotlight
07:35Mahler - Symphony No. 2
08:02Fiesta del Tango
09:28England, my England - II
10:50Shostakovich - Chamber Symphony Op. 110a
11:10Bach - Violin Sonata No. 3
11:35Big Nightmare Music
12:00Beethoven - Symphony No. 9
13:10Pletnev conducts Bizet & Ravel's Concerto No. 1
14:20PIAM - Semi-final: Beethoven and Liszt
15:22Brahms - Symphony No. 2 in D major, Op. 73
15:47Kristine Opolais Recital
16:28Semi Final I - Liszt Competition 2017
18:08Classica Spotlight
18:38Beethoven - Symphonies and Piano Concerto No. 4
19:00Dvořák - Cello Concerto in B minor, Op. 104
20:41Stravinsky - Le Sacre - II: Le Sacrifice
21:27Classica Spotlight
21:47Monteverdi - L'Orfeo
22:00Barenboim: 50 years on stage
23:43The Pianists Keys
01:44Beethoven - Symphony No. 7
02:25IVC 2021 - Semi-finals: Fauré, Wolf a. o.
03:05Beethoven - Piano Sonata No. 31, Op. 110
03:32Mozart - Symphony No. 39, K. 543
04:00Saint-Saëns - Cyprés et lauriers, Op. 156
04:33Brahms - A German Requiem, Op. 45
04:47Festival "Spasibo za Pobedu!" Transljacija iz Moskvy
03:00MJuSLI
05:00WORKOUTPLEJLIST
06:00MJuSLI
07:00KhITMIKS
10:00GOLDY
18:00KhITMIKS
19:00LikeChas
21:00PREPATI
22:00KhITMIKS
00:00NOVOSTI PERVOGO
01:00KhITMIKS
01:10Khipstarama
02:00KhITMIKS
03:00